Kodėl namuose reikalinga rekuperacinė vėdinimo sistema?

Kodėl namuose reikalinga rekuperacinė vėdinimo sistema?

Jei visiškai neturite laiko pagalvoti apie tai kokioje aplinkoje gyvenate, kažką gyvenime darote negerai.

Ar jums svarbu jūsų sveikata ir įdomu kaip paprastomis priemonėmis ir gana nebrangiai pagerinti orą savo namuose. Sprendimas labai paprastas, jums reikalingas mechaninis oro filtras, jei kalbėti techniškai šis įrenginys vadinamas rekuperatorius. Kaip jis galėtų būti jums naudingas, paklausite?

Gaivus oras namuose

Į jūsų namus oras patenka įvairiais būdais – per atidarytus langus, varstomas duris, ventiliacines angas, tačiau to natūralaus kiekio nepakanka. Kaip manote, kodėl namuose ilgai išlieka blogas kvapas virtuvėje, miegamajame ar kitose patalpose. Jei keate maistą, orą sugadina svilėsių kvapas, verdant kambariuose atsiranda per didelė drėgmės koncentracijos nes virtuvinis gartraukis nebespėja pašalinti garų pertekliaus. Blogus kvapus skleidžiame mes patys miegodami, mūsų augintiniai turi specifinį kvapą kuris yra labai jaučiamas tačiau greitai prie jo priprantame. Blogus kvapus, kenksmingas medžiagas, drėgmės perteklių reikia nuolat šalinti iš namų.  Pasyviomis priemonėmis to nepavyks padaryti, nebent vasarą kai galime ilgą laiką laikyti langus atvertus. Tačiau ir vasarą kai nebūna vėjo, oro užterštumas padidėja kelis kartus ir gydytojai netgi draudžia būti lauke tiems žmonėms kurie turi kvėpavimo takų ligų. Sveikiems žmonėms deguonies trūkumas namuose reiškia blogą miegą, galvos skausmą, prastą poilsį ir blogais kvapais prasmirdusius drabužius. Be rekuperacinės sistemos namuose šiems žmonėms gyventi sunku.

Kainuoja mažiau nei jūs galvojate

Vėdinimo sistemos montavimo paslaugos yra prieinamos visiems. Iš pradžių įrengimo suma gali atrodyti didelė bet prisiminkite vieną svarbiausią dalyką – taupyti savo sveikatos sąskaita nevalia. Taip, be pirminių išlaidų reikia suprasti ir tai, kad rekuperacinė sistema naudoja elektros energiją, nuolat veikiantis variklis orui patalpose atnaujinti naudoja energiją labai taupiai, kur kas mažiau nei indų plovyklė ar virdulys. Nesibaiminkite ir to, kad rekuperatoriaus filtrus reikės keisti keletą kartų per metus. Tačiau jūs suprantate vardan ko tai darote. Geresnės apsaugos nuo dulkių, bakterijų ir alergenų deja nėra. Be švaraus oro tiekimo funkcijos, rekuperatorius atlieka ir šiluminės energijos taupymo funkciją tad išlaidos jo įrengimui ir priežiūrai atsipirks greičiau nei pasakojo jūsų kaimynas.

Komentarai išjungti.