Alpakų vilnos drabužiai – populiariausi spalvų deriniai juose, padėsiantys suspindėti

Alpakų vilnos drabužiai – populiariausi spalvų deriniai juose, padėsiantys suspindėti

Ypatingai minkšti, šilti, spalvingi, madingi nedirginantys kūno  megzti rūbai – skamba tarsi niekada neišpildanti svajonė, ar tiesa? Alpakų vilnos drabužiai šią svajonę puikiausiai paverčia realybe. Mieliausio ir draugiškiausio gyvūno vilna yra ypatinga savo švelnumu, šiltumu, nedirginimu net ir ypač jautrios kūdikio odelės, spalvų gausa – pagal amerikiečių spalvininką jų net – 24. Šiame straipsnyje atskleisime populiariausius spalvų derinius, kurie padės suspindėti kiekvienam, vilkinčiam šilčiausius alpakų vilnos drabužius. Taip pat papasakosime ką madingiausios šio sezono rūbų spalvos pasako apie žmogų.

Šilčiausi alpakų vilnos drabužiai – kokie spalvų deriniai populiariausi, kad žmogus, vilkėdamas šios vilnos rūbus, suspindėtų?

  • Mėlyna ir kreminė gelsva – netikėčiausia spalva, kalbant apie spalvų tendencijas, tačiau būtent ji šį sezoną yra tarp madingiausių. Jei nesate tikras, kaip geriausiai galėtumėte ją pritaikyti savo garderobe, galite pasekti stilingas asmenybes ir pasisemti įkvėpimo. O jos šį atspalvį derina pasitelkusios mėlyną ir jos variacijas;
  • Ruda ir smėlinė – sakoma, kad pats prabangiausias derinys – rudos ir ekru spalvos. Ekru – nebalinto lino, šilko, alpakų vilnos šviesios smėlio ar gelsvos atspalvis. Ruda – spalva, kurios daugelis privengia, tačiau kaštoniniai marškinėliai ar rankinė, derinami su šviesaus smėlio atspalvio kostiumu ar kitais drabužiais, atrodo labai stilingai;
  • Oranžinė ir žalia – galbūt šių spalvų derinys gali kiek gąsdinti, bet oranžinė tikrai puikiai papildo žalią. Jei vilkite žalsvo atspalvio kelnių kostiumą ar raštuotą alpakų vilnos suknelę, oranžinis aksesuaras – diržas ar akiniai nuo saulės – taps puikiu prieskoniu. O galbūt vilkėsite žalias kelnes ar sijoną ir priderinsite oranžinę viršutinę dalį – palaidinę ar alpakų vilnos megztinį.

Šias ir kitas, Jums mėgstamas, spalvas galite derinti tarpusavyje įsigydami įvairių spalvų alpakų vilnos drabužius mūsų tinklalapyje – alpacos.lt.

Ką madingiausios šio sezono rūbų spalvos pasako apie žmogų?

  • Juoda – ji simbolizuoja galią, užtikrintumą, konkretumą, tikslumą, korektiškumą – viską, kas susiję su tvirto žmogaus charakterio savybėmis;
  • Raudona –  šią spalvą mėgstantys žmonės dievina dėmesį, yra ambicingi, karjeroje stengiasi užimti kuo aukštesnes pozicijas bet kokia kaina. Ji gali suteikti pasitikėjimo savimi žmonėms, kurie to stokoja;
  • Violetinė – jos  mėgėjai priekyje visko iškelia kitus, o tik tada galvoja apie save. Šia spalva besirengiantys žmonės mėgsta rafinuotumą, prabangą, skoningus, nedirbtinius dalykus, vertina tikrumą ir nuoširdumą.

Apibendrinant, galima teigti, kad alpakų vilnos drabužiai yra ypač minkšti, šilti, nedirginantys  odos ir turi platų spalvų spektrą, atitinkantį kiekvieną žmogų. Juos galite įsigyti tinklalapyje alpacos.lt arba UAB „ALPACOS“ fizinėje parduotuvėje adresu: Savičiaus g. 5, LT-01127, Vilnius. Suspindėkite su alpakų vilnos rūbų spalvų deriniais kaip tikra kino žvaigždė!

Komentarai išjungti.