Kodėl verta rinktis naujos statybos butą?

Kodėl verta rinktis naujos statybos butą?

Vilniuje yra pati aktyviausia nekilnojamo turto rinka Lietuvoje. Ir tai visai nestebina. Juk sostinė. Tad naujos statybos butai Vilniuje, be abejonės yra patys paklausiausi, kai kalba sukasi apie būsto pirkimą. Dažnai iškyla dar vienas klausimas – pirkti naują ar jau senesnės statybos naudotą butą? Nors ilgą laiką pastarieji nurungdavo ką tik išdygusius būstus, vis tik pastebima, jog nauji butai Vilniuje tampa vis paklausesni.

Vilniuje, lyginant su mažesniais miestais, be abejonės, nekilnojamo turto kainos yra gana didelės. Todėl vis dar dažnai pasirenkami senos statybos butai. Bet tai ir yra bene vienintelis jų privalumas. Tuo tarpu naujos statybos butai Vilniuje jų turi tikrai apsčiai. Taigi, kokie tie privalumai?

Pirmiausia – jie atsakingai apgalvoti ir kruopščiai pritaikyti visoms amžiaus grupėms. Šiandien žmonės ypatingą dėmesį skiria patogumui, tad galimybė be sunkumų auginti vaikus ar gyventi su garbaus amžiaus senjorais, turinčiais specialių poreikių, yra labai svarbus ir sveikintinas dalykas.

Kitas svarbus aspektas – galimybė pasirinkti pilnai įrengtą būstą arba su daline apdaila. Na, dėl pilnai įrengto buto – viskas suprantama. Ką gali pasiūlyti dalinė apdaila? Pradėkime nuo grindų. Dalinės apdailos butuose grindų danga paprastai neįrengiama. Jeigu turite išskirtinių reikalavimų grindų dangai, tuomet rinkitės tokį butą ir, įdėję šiek tiek pastangų, laiko bei lėšų, galėsite džiaugtis būtent tokiomis grindimis apie kokias svajojote.

Tą patį galima pasakyti ir apie sienas. Mėgstate tapetus? Puiku, jų pasiūla šiandien tikrai stulbinanti. Teikiantiems pirmenybę tik dažytoms sienoms, dažų spalvų ir jų rūšių asortimentas ne ką mažiau nustebs. Na, tereikia žinoti, jog sienos su daline apdaila paprastai būna su išvedžiota elektros instaliacija ir sujungimais instaliacinėse dėžėse.

Galima rasti butų ir net su  langų angokraščiais be apdailos, be palangių. Teliks pasirinkti, kokio pločio palangės jums yra pačios patraukliausios.

Kalbant apie naujų butų privalumus, reikia paminėti ne tik vidinius, bet ir išorinius būsto aspektus. Tai – tvora apjuosta namo teritorija, papildomai aptvertos vaikų žaidimų aikštelės, teritorijos stebėjimas vaizdo kameromis, galimybė į kiemą patekti tik namo gyventojams ir dar daug kitų privalumų.

Būtinai  nepamirškite pasinaudoti atvirų durų dienomis, kurios dažnai organizuojamos, kai parduodami naujos statybos būstai Vilniuje. Tai padės geriau susipažinti su projektu.

Komentarai išjungti.