Kada reikalingas automobilių stiklų remontas, o kada – stiklo keitimas?

Kada reikalingas automobilių stiklų remontas, o kada – stiklo keitimas?

close-up photography of black vehicle during daytime

Automobilio stiklų įtrūkimas yra labai nemalonus, tačiau nereikėtų į tokią nutikimą numoti ranka. Labai dažnai vairuotoja ilgą laiką važinėja su įtrūkusiu stiklu arba su įdauža stikle nė nesusimąstydami, kad rizikuoja savo ir keleivių saugumu. Tai labai lengvai išsprendžiama problema ir dažniausiai uždelsus galima būti efektyviai ir greitai atliktas automobilių stiklų remontas.

Kada pakaks remonto?

Labai dažnai stikle įdaužos atsiranda į stiklą pataikius akmenukui, kartais tai nutinka netinkamai naudojant valytuvus ar kitais atvejais. Tačiau bet kokiu atveju, jeigu įdauža nedidelė, nereikėtų galvoti, kad galima jos netaisyti. Priešingai – kuo mažesnę įdauža, tuo ji greičiau ir lengviau sutvarkoma. Pavyzdžiui, nedidelę įdaužą stiklų remontus atliekantys meistrai gali užtaisyti vos per pusvalandį ar valandą. Svarbiausia, kad remontas atkurs stiklo vientisumą ir nepablogins matomumo.

Net ir priekiniai automobilių stiklai gali būti remontuojami, jeigu juose yra nedidelės įdaužos ar įtrūkimai. Taip pat automobilių stiklų remontas gali būti atliekamas tuomet, kai įdauža nėra arti stiklo rėmo ir tais atvejais, kai įdauža pažeidė tik paviršinį stiklo sluoksnį.

Kada būtina keisti stiklą?

Visgi, jeigu net ir maža įdauža ilgai yra netvarkoma, kyla rizika, kad ji padidės ir sukels rimtus nemalonumus. Tokių atvejų pasitaiko labai dažnai. Įtrūkęs stiklas su laiku ims skilinėti dar labiau ir gali būti, jog vieną dieną važiuojant nelygiu keliu stiklas sutrūkinės taip, jog jo remontuoti nebus galima, todėl bus reikalingas stiklo keitimas.

Taip pat stiklo keitimo kartais tiesiog neįmanoma išvengti. Pavyzdžiui, jeigu stiklas yra taip stipriai įskilęs, kad remontas tiesiog negali atkurti stiklo vientisumo. Taip pat automobilių stiklai neremontuojami tais atvejais, kai įskilimas ar įdauža yra labai arti stiklo rėmo. Tačiau bet kuriuo atveju, prieš skubant keisti stiklą, visuomet verta pasikonsultuoti su meistrais, kurie atlieka šiuos darbus, kad jie įvertintų situaciją.

Kaip pasirinkti meistrus?

Jeigu norite, kad Jūsų automobilių stiklų remontas būtų atliktas profesionaliai ir kokybiškai, būkite atidūs rinkdamiesi meistrus, kuriems patikėsite šį darbą ir savo automobilį. Automobilio stiklo remontas ar keitimas yra tokie darbai, kuriems reikalinga speciali įranga, priemonės ir, žinoma, profesionalios žinios. Todėl geriausiai rinktis patikimus meistrus, kurie specializuojasi šiuose darbuose. Įsitikinkite, kad autoservise teikiamos kokybiškos stiklų remonto ir keitimo paslaugos bei nepamirškite pasidomėti, ar darbams yra suteikiama garantija.

Komentarai išjungti.