Paskolų įvairovė leidžia pasirinkti optimaliausią paskolos variantą

Paskolų įvairovė leidžia pasirinkti optimaliausią paskolos variantą

pinigai

Žmogui, besivadovaujančiam griežtomis moralinėmis normomis, pripažinti, jog trūksta pinigų ir ištiesti pagalbos prašančią ranką šeimos nariui ar draugui, neretai būna labai sunku. Tad dalis, nesugebėdami perlipti per save, pasirenka „valdiškos“ paskolos alternatyvą. Paskolos tau gali būti suteikiamos ne tik komercinio banko skyriuje: itin populiarios paskolos internetu, leidžiančios akimirksniu papildyti piniginę nors ir nedidele suma, vis daugiau dėmesio sulaukia ir paskolos iš žmonių, kurie užsiregistruoja atitinkamoje internetinėje platformoje ir, skolindami kitiems, gauna papildomų pajamų.

Bene populiariausia komercinių bankų siūloma paskolų rūšis – paskolos būstui. Nors bankai teikia ir kito pobūdžio kreditus (plačiau galite pasidomėti „paskolos dnb“ ar kito raktinio žodžio, susieto su dominančiu banku, pagalba), tačiau būtent norintys įsigyti nuosavus namus dažniausiai varsto šių įstaigų duris. Būsto įsigijimui reikalinga suma dažniausiai skaičiuojama ne tūkstančiais, tačiau dešimtimis ar net šimtais tūkstančių, tad, natūralu, tik stambieji paskolų rinkos žaidėjai yra pajėgūs suteikti tokią dydžio paskolą savo klientams. Aišku, pastarieji taip pat turi atitikti nuolat griežtinamus reikalavimus paskolų gavėjams, skirtus įsitikinti, jog žmogus ne tik bus pajėgus tinkamai vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus, bet ir dar turės atliekų lėšų, būtinų pragyvenimui. Kiekvieno banko interneto svetainėje talpinama paskolos skaičiuoklė leidžia preliminariais įsitikinti, ar jūs esate kriterijus atitinkantis būsto paskolos gavėjas.

Žmonės, kuriems banko paskolos dėl neįveikiamų kriterijų yra nepasiekiamos, gali naudotis kitų finansinių įstaigų siūloma galimybe gauti kreditą. Aišku, pastarųjų dydis yra kur kas mažesnis, tačiau juk ne vien nuosavo būsto poreikis verčia skolintis: neretai atrodo, jog išsigelbėjimas slepiasi keliuose šimtuose ar  tūkstančiuose eurų. Nereikia klaidingai manyti, jog greitąją paskolą gali gauti bet kas – kreditorius taip pat turi įsitikinti dėl potencialaus kliento mokumo. Aišku, kai kalbama apie nedideles sumas, natūraliai sumažėja ir kreditoriaus reikalavimai. Atskira sritis – paskolos bedarbiams, kurie tarsi patenka į užburtą ratą: pinigų nėra, tačiau būtent dėl jų trūkumo ir negalima gauti paskolos. Kai kurios bendrovės orientuojasi į šią sritį, tačiau tokiu atveju neįmanomos paskolos be užstato: kreditorius turi turėti kažkokią garantiją, jog atgaus savo pasiskolintus pinigus (jei ne pinigų formą, tai bent paliktu užstatu).

Komentarai išjungti.