Vestuvių muzikantai: naujausios tendencijos ir įkainiai

Vestuvių muzikantai: naujausios tendencijos ir įkainiai

 muzikantai

Kokios gi gali būti vestuvės be muzikos. O muzika, bent lietuvių šventėse, įprasta, kad pasirūpina vestuvių muzikantai. Ankščiau muzikantai buvo visų vestuvių vinis – pora smagiai nusiteikusių muzikantų visą dieną lydi jaunuolius, paruošia smagių užduočių, linksmų tostų ir kitų pramogų. Tačiau ilgainiui muzikantai ėmė keistis ir šiandien vestuvių muzikantai jau nebūtinai bus su armonika ir gyvo garso programa.

Iš ko galima rinktis?

Jeigu dar nežinote, kokių muzikantų norėtumėte savo šventei, pats laikas pasidomėti, kokius pasiūlymus pateikia rinka. Šiandien vestuvių muzikantų pasirinkimas – itin platus. Pavyzdžiui, jeigu norite tradicinės šventės, galite rinktis ilgus metus rinkoje dirbančius muzikantus, kurie pasirūpins ne tik muzika, bet ir šventės vedimu, tostais ar net suorganizuos Piršlio apkorimą. Tai puikus pasirinkimas organizuojant vestuves, kuriose daug svečių yra vyresnio amžiaus žmonės.

Tuo tarpu vestuvėms, kurioje daugiausiai bus jaunimo, geriau pasirinkti kiek modernesnius sprendimus. Pavyzdžiui, vestuvių vedėją ir didžėjų. Dažniausia tai būna kolegos, puikiai susidirbę ir profesionaliai atliekantys programą, kuri pripildys šventę ne tik muzikos, bet ir šaunių pramogų.

Kartais girdima atsiliepimų, esą šiuolaikiškose vestuvėse pasiilgstama gyvos muzikos. Tačiau ir čia ne problema. Vestuvių muzikantai gali aprūpinti Jūsų šventei pilną programą, kurios pageidaujate. Pavyzdžiui, esama komandų, kurios švenčių susirinkimo metu užpildo tylą saksofono ar smuiko melodija, pasirūpina atlikėja, kuri atliktų gyvo garso dainas.

Tačiau visa tai yra daugiau tradiciniai sprendimai. Nors kiekvienais metais vestuvių planuotojai ir vestuvių muzikantai pastebi, kad jaunųjų norai vis labiau keičiasi. Šiandien galima išvysti pačių keisčiausių vestuvių, tad ir jų išpildymui reikia nestandartinių sprendimų. Pavyzdžiui, vietoje vestuvių muzikantų šiandien galite vestuvėms užsisakyti kone visą teatrą. Profesionalūs vakaro vedėjai jungiasi į komandas, siūlydami jauniesiems išskirtinius sprendimus vestuvių vakarui. Pavyzdžiui, visi šventės dalyviai įtraukiami į vaidinimą, o jo metu vedėjai pažįsta kiekvieną svečia. Arba šventės dalyviams surengiamas tikras TV projektas, kuriame galite ne tik laimėti, bet ir iškristi.

Amžinas kainos klausimas

Planuojant vestuves, pasirenkamas biudžetas ne tik šventės vietai, bet ir gera nuotaika besirūpinančiais žmonėmis. Vestuvių muzikantai – vieni iš jų. O kadangi pasirinkimas toks platus, natūralu, kad ir šios paslaugos kaina gali varijuoti. Geriausia apsilankyti Paslaugos.lt portale, kur galite iš arčiau susipažinti ne tik su savo paslaugas siūlančiais muzikantais, bet ir jų paslaugų kainomis.

Komentarai išjungti.