Restorano dress kodas. Valgyti skaniai, o kaip norisi atrodyti?

Restorano dress kodas. Valgyti skaniai, o kaip norisi atrodyti?

Jeigu norite save palepinti – tokiu atveju siūlome vakarieniauti restorane, kuriame galėsite ne tik skaniai pavalgyti, tačiau tuo pačiu parodyti save, galiausiai, skleisti savo žavesį. Kadangi šiuo metu yra labai daug skirtingų maitinimo vietų – pagal poreikius nesunkiai rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Vienu atveju žmonės renkasi kažką paprastesnio, kadangi nori ramiai pavalgyti ir tuo pačiu nepadaryti iš vakarinės fiasko, tačiau tuo tarpu kiti gali ieškoti kažko įmantresnio, kadangi jiems atrodo, kad vakarienė turi būt prabangi, kadangi tik tokiu atveju žmogus gerai jausis. Suprantama, kad staliukų rezervacija Kaune yra labai įvairi, tad kai pasirinkimas platus – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Skirtingose maitinimo įstaigose egzistuoja skirtingas dress kodas. Įvertinti jį labai svarbu, kadangi tik „pataikę į taktą“ jausitės ramus, kad vilkite tokius drabužius, kurie skoningai atrodo Jūsų pasirinktoje aplinkoje.

  • Pirmiausia riekia detaliau pažinti tą vietą, kurioje planuojate valgyti. Kol vieni susipažįsta ir tik tada renkasi aprangą, tuo tarpu kiti laba nori apsirengti konkrečius drabužius ir pagal juos renkasi vietą, kurioje nori valgyti. Žinoma, viskas priklauso ir nuo žmogaus galimybių, kadangi dažnai tenka sumažinti savo poreikius ir paprasčiausiai prie jų prisitaikyti.
  • Tuo pačiu dažniausiai rekomenduojame rinktis tamsesnes palvas, kai valgote restorane. Žinoma, jeigu esate ramus dėl savo skonio – tokiu atveju skoningai atrodys ir labai ryškiai raudona, tačiau drąsiai galima sakyti, kad tai drąsių žmonių sprendimas. Neturint patirties geriausia pradėti nuo paprastesnių variantų, kadangi tuomet didesnė tikimybė, kad pavyks pataikyti į dešimtuką.
  • Žinoma, verta rinktis aukštakulnius, kurie Jūsų eisenai suteiks kur kas daugiau elegancijos. Vienu atveju aukštakulniai nėra labai patogūs, kitu atveju – restorane su jais nereikės daug vaikščioti. Ypač tokiu atveju, jeigu juos dėvite retai – tuomet juos būsite apsiaukite. Juk progų būna mažai, o atrodyti puikiai nori kiekvienas.
  • Taip pat dažniausiai į restoranus nerekomenduojama imti labai didelių rankinių. Paprasčiausiai nėra tiek vietos greta staliuko, o retas nori palikti rūbinėje, kadangi paprasčiausiai tai neatrodo labai saugi vieta. Geriausia su savimi turėti delninuko, kurią galima paprasčiausiai paikti ant stalo. Kita alternatyva yra nedidelės rankinės, kurios turi ilgesnes rankenas. Tuomet galima užkabinti ant atlošo ir taip saugiai laikyti rankinę, kurios turiniu, pagal poreikius, galite labai patogiai pasinaudoti tada, kai Jums to labiausiai reikia.
  • Visada galima internete peržiūrėti nuotraukas, kokią parangą dažniausiai renkasi tie žmonės, kurie čia leidžia laiką. Žinoma, tai nereiškia, kad jie visi labai puikiai išmano kaip reikia rengtis ir paprasčiausiai  Jūsų apranga nėra tinkama. Tai reiškia, kad ne tik preliminariai galite susipažinti su galimybėmis ir kur kas paprasčiau susirasti tokius drabužius, kurie Jums padės puikiai jaustis, kurie leis atrodyti žavingai ir pasitaikyti į taktą, kurį siūlo tam tikros vietos.
  • Galiausiai nepamirškite, kad dažnu atveju nepataikoma ir tada, kai pasirenkama per daug išskirtinai. Tokiu atveju norėdami atrodyti skoningai žmonės labai steigiasi, tačiau galiausiai rezultatas būna kiek per daug ekspresyvus ir laimi paprastumas.

Apranga gali suteikti net kur kas daugiau malonumo valgant. Ju kai valgote restoranuose, dažniausiai norisi, kad visos smulkmenos būtų kuo malonesnės ir net valgymas suteiktų savotiško žavesio. Taigi, siūlome Jums susipažinti su dress kodo smulkmenomis, kurios padės net ir pačiame prabangiausiame restorane jaustis gerai ir ramiai, ad radote Jums tinkamą vietą.

Komentarai išjungti.