Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų nuoma keliaujantiems

Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų nuoma keliaujantiems

mikroautobusų nuomaKas gali būti smagiau už keliones? Smagiai išvykai su šeima ar draugais kartais taupome visus metus, kad galėtume turėti atostogas, apie kurias seniai svajojome. Šiandien galimybės keliauti yra kaip niekad išplėtotos. Į kelionę galite vykti tiek lėktuvu, tiek autobusu, jūsų poreikiams tarnaus ir lengvųjų automobilių ar mikroautobusų nuoma. Neretai keliaujantieji jungia visus minėtuosius sprendimus, pvz., į pasirinktą šalį skrenda lėktuvu ir ten nuomojasi automobilį, kartais pirmojo žingsnio atsisakoma ir į kelionę leidžiamasi nuomota transporto priemone.

Kodėl verta rinktis kelionę nuomotu automobiliu?

Kelionė lėktuvu patinka ne visiems. Kai kurios šeimos vertina galimybę keliauti savarankiškai, vairuojant saugią, techniškai tvarkingą ir patogią transporto priemonę – tai puiki galimybė praleisti daugiau laiko kartu ir pakeliui aplankyti įvairias vietas. Nors šiandien daugelis šeimų turi nuosavą automobilį, kartais jie nėra pritaikyti ilgai kelionei. Be to, jei norite keliauti su šeima arba didesne draugų kompanija, mažas miesto automobilis gali būti gan nepatogus sprendimas, nes jame jausitės nepatogiai, o bagažas, greičiausiai, netilps. Dar viena bėda yra tai, kad dažnas vairuotojas nėra tikras savo transporto priemonės technine būkle, o sugesti nepažįstamoje šalyje, turbūt, niekas nenorėtų.

Automobilių nuoma yra puikus sprendimas, atitinkantis išrankiausių keliautojų poreikius. Specializuotos bendrovės siūlo naujus, techniškai tvarkingus ir saugius automobilius, tinkančius kelionėms tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Priklausomai nuo individualių poreikių, galima nuomotis tiek lengvuosius automobilius, tiek mikroautobusus. Pastarieji rekomenduojami didesnei keliautojų grupei ir tampa puikiu sprendimu tuomet, jei, pavyzdžiui, planuojate keliauti dviem lengvaisiais automobiliais. Į mikroautobusą tilps 7–9 keliautojai ir visas reikalingas bagažas. Lengvąjį automobilį siūloma rinktis tuomet, kai keliauja 1–4 asmenys. Priklausomai nuo poreikių, galima nuomoti tiek didesnį, tiek mažesnį automobilį ir būti tikriems saugia, patogia ir malonia kelione.

Susipažinkite su automobilių nuomos sąlygomis

Kad transporto priemonių nuomos paslaugos atitiktų jūsų išsikeltus lūkesčius, rinkitės patikimą nuomos bendrovę, siūlančią plačią automobilių pasiūlą. Auto nuoma Kaune, Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose siekia realizuoti individualius klientų lūkesčius, todėl siūlo naujus, tvarkingus automobilius ir papildomus priedus patogiai kelionei: stogo bagažinę, navigaciją, vaikišką automobilinę kėdutę ir pan. Kad būtumėte tikri paslaugų kokybe, iš anksto pasidomėkite nuomos sąlygomis ir kainomis. Jei galvojate keliauti į užsienį, nepamirškite, kad gali būti taikomi dienos kilometražo apribojimai. Taip pat, jei nuomojamą transporto priemonę ketina vairuoti daugiau nei vienas asmuo, nuomos bendrovei reikės pateikti visų vairuotojų pažymėjimus ir asmens tapatybės dokumentus.

Komentarai išjungti.