Grąžinkite taip pat greitai, kaip pasiskolinote

Grąžinkite taip pat greitai, kaip pasiskolinote

pinigaiKai prireikia greitos paskolos, iš tiesų ją gauti sugebame akimirksniu. Tačiau, kai reikia grąžinti, kartais tą darome kelerius metus. Tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip mes atidavinėsime paskolas, kokiu tempu ir su kokiomis perspektyvomis. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad grąžinti galima taip pat greitai, kaip ir pasiskolinote.

Rinkitės tinkamą grąžinimo terminą

Visų pirma, reikėtų rintis tokį terminą, per kurį greitos paskolos pinigus iš tiesų būtų įmanoma sugrąžinti netempiant gumos iki paskutiniųjų. Gal skolinatės ne itin didelę sumą. Kam ją bandyti grąžinti 30 metų, jeigu iš tikro galite tą padaryti per 3 mėnesius? Atminkite, kuo trumpesniam terminui tą pačią sumą skolinsitės, tuo mažesnės vėliau bus palūkanos, tuo mažiau kainuos grąžinimas. Taigi, skolintis trumpesniam laikui apsimoka labiau, tačiau irgi stenkitės blaiviai vertinti situaciją ir nesiskolinti per trumpam laikui, per kurį galbūt grąžinti nepajėgtumėte.

Parduokite nereikalingus daiktus

Kitas patarimas – atsikratykite naujais nereikalingais daiktais. Juk tikrai turite bent vieną netikusią batų porą, kurios taip ir neavėjote. Kažkodėl jau seniai riogsančias garaže padangas ar kokį nors kitą dalyką, kurio jums nereikia, bet kuris visai turėtų vertę. Taigi, greitos paskolos visa para gali būti grąžintos ir itin greitai, jeigu sugebėsite parduoti nereikalingus daiktus. Aišku, jeigu kažko nenaudojate dar tik kelis mėnesius ir manote, kad naudosite vėliau, tokių dalykų nereikia pardavinėti tam, kad greita paskola be uzstato būtų padengta. Pavyzdžiui, vasarą parduoti slides, nes jų nenaudojate, nebūtų logiška.

Atostogų metu padirbėkite papildomai

Ką daro lietuviai, kai pritrūksta pinigų? Pasiima biuletenį arba išeina atostogų ir eina padirbėti papildomai. Bent jau antrasis variantas yra legalus, tad jeigu norite greitos paskolos dirbantiems skolą  pamiršti greičiau, per atostogas galite porai savaičių skristi į užsienį paskinti uogų, o gal padirbėti pas kažką pagalbiniu darbuotoju Lietuvoje, ar vykdyti kitą jums paprastai pelną suteikiančią ekonominę veiklą. Taip greitai sukaupsite pakankamai pinigų ir galėsite juos kaupti tam, kad lengviau atiduotumėte paskolą.

Persikraustykite pagyventi į tėvų namus

Ką daro jaunimas, kai nori sutaupyti greitos paskolos iki 3000 eurų grąžinimui? Apleidžia savo besinuomojamą kambarį senamiestyje už 500 eurų per mėnesį ir kraustosi pagyventi pas tėvus. Tuomet nebereikia 80 proc. uždirbamų pinigų atiduoti už nuomą ir galima su pinigais elgtis kur kas paprasčiau. Jeigu esate būtent tas žmogus, kuris už nebūtiną namų nuomą plojate didžiausią sumelę, ir galite jos atsikratyti – kodėl gi nepasinaudojus tokia galimybe? Kartais atrodo, kad grįžimas pas tėvus yra savotiškai blogas dalykas, kažkoks grįžimas atgal, bet iš tiesų tai gali būti ir geras dalykas, leidžiantis leisti laiką taip, kaip nori, atpalaiduojantis piniginę, leidžiantis grąžinti paskolas.

Atsisakykite brangių nebūtinų paslaugų

Dar vienas sprendimas – atsisakyti brangių nebūtinų paslaugų. Juk kam jums iš tiesų reikia kas mėnesį 200 eurų mokėti sporto klube už galimybę pajudėti, kai orai jau dabar puikūs ir galite sau leisti pabėgioti lauke ar kitaip sveikai lauke praleisti laiką. Arba, pavyzdžiui, galite pasirūpinti tuo, kad galėtumėte nebemokėti pinigų už grožio paslaugas, kurios nėra būtinos. O gal per daug mokate už kabelinę, kurios net nežiūrite? Gerai permąstykite savo mėnesinius mokesčius, kurie iš tikro yra būtini, o kurių tikrai visai nereikia. Tokių tikrai yra, taigi, atsisakę brangių nebūtinų paslaugų, galite sukurti kur kas geresnę gyvenimo kokybę.

Komentarai išjungti.