Vienuoliktoji neformalių susitikimų vieta – Kėdainių miškų urėdija Vienuoliktoji neformalių susitikimų vieta – Kėdainių miškų urėdija

Vienuoliktoji neformalių susitikimų vieta – Kėdainių miškų urėdija Vienuoliktoji neformalių susitikimų vieta – Kėdainių miškų urėdija

Neformalūs susitikimai įgijo nusistovėjusį turinį: aplankytos 4 girininkijos, remonto mechaninės dirbtuvės, medelynas, miškininkystės realijos ir aktualijos aptartos su kolektyvu. Generalinės miškų urėdijos vadovams šioje urėdijoje akys kliuvo už paradoksalios vadybos: darbo sąlygos visuose padaliniuose sudarytos lyg ir neblogos, tačiau išorei – jokio dėmesio. Mechaninių dirbtuvių kieme sandėliuojamas dar praėjusio amžiaus metalo laužas, girininkijos neturi jokių reprezentacinės aplinkos požymių (kaip, beje, ir administracijos pastatas pačiame Kėdainių centre). Kita vertus, generalinio miškų urėdo nuomone, išorinė urėdijos reprezentacija turėtų būti ne tik padalinių vadovų rūpestis.
Kelia susirūpinimą ir finansinė urėdijos būklė. Konstatavus, jog mediena parduodama žemesne nei vidutinė šalyje kaina, dar susitikimo metu nuspręsta sudaryti darbo grupę, kuri išnagrinėtų susidariusią padėtį ir kartu rastų išeitį kaip pagerinti miškų urėdijos ekonominę būklę ir nubrėžtų ateities gaires.
Kaip ir kitose urėdijose, kėdainiškiai miškininkai rpiško pokalbio metu domėjosi prekybos apvaliąja mediena taisyklių pakeitimais, būtinybe keisti darbo uniformas ir buvo informuoti kas daroma šia linkme bei apie bendrą valstybinių miškų sistemos padėtį.

 

Generalinės miškų urėdijos informacija

Komentarai išjungti.