Taupantiems protingai – Maxima akcijos ir nuolaidos

Taupantiems protingai – Maxima akcijos ir nuolaidos

taupymas 

Nesvarbu, kokiam socialiniam statusui priklausytume ir kokios būtų mūsų pajamos – tinkamai prižiūrėti savo biudžetą ir taupyti sveika visiems. Žinoma, kaip ir visur kitur, reikia turėti saiką, antraip galime tapti tais šykščiaisiais, kurie moka du kartus. Geriausia taupyti kasdieniams, dažnai naudojamiems dalykams, tokiems kaip maisto produktai. Laikantis tam tikrų taktikų ir skyrus šiek tiek savo laiko, nauda gali būti labai didelė. Taupyti rekomenduoja ir vienas didžiausių prekybos centrų Lietuvoje – Maxima. Prekybos įmonių grupė labai daug investuoja į lojalumo programas, produktų kokybę ir prieinamumą kiekvienam, todėl apsiperkantieji pritaria, kad maisto produktų kainos čia tikrai nedrasko piniginės, o pasirinkimas – itin platus. Geras kainas taip pat užtikrina Maxima akcijos ir nuolaidos. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės apsipirkti protingiau.

Tegul akcijos padiktuoja jums valgiaraštį

Daugelis žmonių iš pradžių nusprendžia, ką norėtų pasigaminti ar koks valgiaraštis jų laukia visą savaitę, ir tik tuomet kulniuoja į parduotuvę. Tai nėra blogai, tačiau norintiems sutaupyti ir atrasti naujų patiekalų idėjų rekomenduojame pabandyti iš pradžių internete ar specialiuose leidiniuose patikrinti, kokios šiuo metu Maxima akcijos ir nuolaidos taikomos. Kodėl verta tai daryti? Nes nukainoti produktai jums gali padiktuoti, ką gaminti, kad ingredientai kainuotų kur kas mažiau.

Visada turėkite sąrašą

Bloga yda, kuomet žmonės ateiną į parduotuvę nė nežinodami, ko nori, todėl nusiperka galybę nereikalingų dalykų, o vėliau save graužia dėl veltui išleistų pinigų. Kad išvengtumėte tokių nesusipratimų, į parduotuvę eikite su sąrašu. Jeigu iki tol bus išanalizuotos Maxima akcijos ir nuolaidos, tikrai nepraleisite vertingiausių pasiūlymų, o apsipirkdami žinosite, ko tiksliai reikia ir kur prekių ieškoti. Tai padės ne tik sutaupyti pinigų, bet ir laiko, kuris šiandien yra itin brangus.

Naudokitės asmeniniais pasiūlymais

Jei turite Maxima lojalumo kortelę, nepraleiskite progos pasinaudoti asmeniniais pasiūlymais. Kadangi jų veikimo principas – specialūs algoritmai, nurodantys, kokius produktus perkate dažniausiai bei kokiu laiku ir su kuo juos derinate, asmeninėje paskyroje galite rasti tikrai naudingų nuolaidų, pritaikytų išskirtinai jums. Kokios nuolaidos jūsų laukia jau dabar – www.raskakcija.lt puslapyje.

 

Komentarai išjungti.