Pasitarimas Biržų girioje

Pasitarimas Biržų girioje

Šių metų vasario 18 d. VĮ Biržų miškų urėdijoje vyko Generalinės miškų urėdijos Mobiliosios miško kontrolės grupės pareigūnų, Valstybinės miškų tarnybos vadovybės ir atstovų bei dalies VĮ miškų urėdijų specialistų pasitarimas.
Brandžių medynų tūrio pagrindinio naudojimo kirtimuose apskaitos patirtimi ir perspektyvomis pasidalino Valstybinės miškų tarnybos direktoriaus pavaduotojas Albertas Kasperavičius ir Miško naudojimo ir statistikos skyriaus vyr. specialistas Andrius Kuliešis.

Apie apvaliosios medienos matavimą ir tūrio nustatymą grupiniu metodu pranešimą skaitė Lietuvos nepriklausomų medienos matuotojų asociacijos pirmininkas Edmundas Petrauskas.
Viena iš svarbiausių pasitarimo dalių buvo praktinė – Biržų girioje vyko diskusijos dėl apvaliosios medienos matavimo ir tūrio nustatymo grupiniu metodu tarpiniame sandėlyje bei pakrovus medieną į autotransportą. Nemažai idėjų šiuo klausimu pateikė ir Valstybinės miškų tarnybos direktorius Paulius Zolubas.

Pasak Generalinės miškų urėdijos Mobiliosios miško kontrolės pareigūnų Valerijaus Laukaičio, Šarūno Anikevičiaus ir Linos Sindaraitės – tokio pobūdžio pasitarimai labai reikalingi ir turėtų būti tęstini, siekiant išsamiai išsiaiškinti iškylančias aktualias medienos gamybos problemas.
Kitas tokio pobūdžio pasitarimas vyks VĮ Prienų miškų urėdijoje.

Komentarai išjungti.