Mobilūs telefonai iš Apple – kas naujo?

Mobilūs telefonai iš Apple – kas naujo?

mobilus telefonaiApple ir vėl išleido tuos pačius telefonus tik su kitais pavadinimais. Naujieji modeliai gavo papildomą s arba r raidelę ir šiokius tokius atnaujinimus.

Apple mobilūs telefonai visada buvo pakankamai stilingi ir gražūs, tad į dizaino sprendimus gilintis tikrai neverta. Tai apvalių kampų telefonai pilnu ekranu, be klasikinio „Home“ mygtuko. iPhone Xs, iPhone Xs MAX ir iPhone Xr yra naujausi modeliai, kuriuos aptarinėsime visus 2019 metus.

Kuo gi šie mobilūs telefonai išskirtiniai?

Pirmiausia reiktų paminėti lustą A12 Bionic. Tai naujausias ir sparčiausias Apple naudojamas lustas. Jis yra skirtas įrenginiams, kuriuose veikia mašinų mokymosi technologijos, kai prietaisai analizuoja daug duomenų ir pagal juos pateikia tam tikras funkcijas vartotojui. Tokios technologijos naudojamos kamerose, nuotraukų apdirbimui, taip pat FaceID saugumo programoje. Taip pat galingas A12 lustas reikalingas ir papildomos realybės projektams (augmented reality). Žodžiu, tai galingi telefonai. Vieni galingiausių rinkoje.

Kitas išskirtinumas – kamera. 12 megapikselių. Kai kiti gamintojai pristato 16-20 megapikselių kameras ir vadina jas pažangiausiomis, Apple didžiuojasi vos 12 megapikselių. Vartotojams nuolat kartojama – svarbu taškų dydis, ne tik jų skaičius, todėl kamera fiksuoja vaizdą itin gerai, net ir turėdama mažai taškų.

iPhone Xr turi LCD ekraną, kuris yra pats pažangiausias rinkoje. Paprastai telefonų gamintojai dirba su OLED ekranais ir tobulina būtent juos. Keistas Apple sprendimas savo mobiliuose telefonuose vėl naudoti LCD technologiją. Gal tai LCD ekranų atgimimo pradžia?

Kainos galima sakyti irgi išskirtinės. Kol kas Lietuvoje prekyba dar neprasidėjo, tačiau globalios kainos yra gana nemažos – Xr modelis yra kiek pigesnis – apie 750 dolerių už 64 GB atminties įrenginį. Didesnysis iPhone Xs Max telefonas kainuos 1100 dolerių. Tai tikrai didelės kainos, tačiau atrodo, kad jos tikrai to vertos. Kai šie nauji modeliai pasirodys Lietuvoje praneš visa žiniasklaida. Tada liks tik palyginti kainas Kainos.lt puslapyje ir išsirinkti tinkamiausią modelį.

Mobilūs telefonai pasaulyje turi tendenciją pigti, tuo tarpu Apple vis dar išlaiko aukštas kainas. Didžiulė investicijos į rinkodarą atsiperka ir Apple rodo geros finansinius duomenis ir net pelną. Tai viena iš trijų didžiausių ir brangiausių kompanijų (kitos dvi yra Google ir Facebook).

Komentarai išjungti.