Lubrikantai: smulkmenos, kurias turite žinoti!

Lubrikantai: smulkmenos, kurias turite žinoti!

LubrikantaiDaugeliui žmonių seksas yra neatsiejamas ne tik nuo prezervatyvo, tačiau ir nuo lubrikanto, kuris gali padėti sekso metu justi kur kas daugiau malonių potyrių ir džiaugtis, kad ilgai besitęsiantis seksas bus malonus abejoms pusėms. Juolab, šiuo metu galima rasti labai daug įvairiausių  lubrikantų, tad kiekvieno poreikiai bus patenkinami.

Prezervatyvai.net siūlo labai daug ir labai įvairų lubrikantų. Susipažinus su pasiūla tikrai nuspręsite, kurie Jums labiausiai tinka. O kokybiškai paieškai siūlome susirinkti pagrindinę informaciją, kuri garantuoja, kad radote tą kokybę, kurios Jums labiausiai tinka. Aptarsime pagrindinius niuansus, pagrindinę info, kurią reikia žinoti apie lubrikantus yra tinkamiausią Jūsų pasirinkimą.

Lubrikantų rūšys

Skirtingo tipo lubrikantai yra naudojami skirtingiems poreikiams. Aptarsime pagrindinius niuansus, pagrindines taisykles, kurios leidžia įsigyti tinkamas priemones, kurios padėti patirti daugiau malonumo. Juk kol vieni renkasi lubrikantus, kadangi jie padeda išties daugiau patirti, tačiau kitiems tai yra būtinybė, kadangi moteris neužtektinai susijaudina ir tik lubrikantas gali užtikrinti, kad slydimas bus malonus kaip niekada. Juolab, homoseksualios poros taip pat dažniausiai naudojasi šias slydimą gerinančias priemones, kurios padeda daugiau pajusti.

 

  • Vandens pagrindo lubrikantai.

 

Vandens pagrindo lubrikantai labai mėgstami todėl, kadangi juos galima naudoti kartu su sargiais. Svarbiausia – su bet kokiais sargiais ir bet kuriuo atveju malonumas bus didelis, tačiau sargiai nepraras savo funkcionalumo. Tuo pačiu nors šis lubrikantas nelaiko labai ilgai, tačiau jis visiškai nesutepa drabužių bei patalynės, tad daugeliui žmonių tai yra labai didelis privalumas, kuris vertinamas. Galiausiai, jų negalima naudoti duše, kadangi pats lubrikantas gali būti lengvai nuplaunamas su vandeniu. Tad jeigu mėgstate lovos žaidimus – teks rinktis kitus.

 

  • Vandens ir silikono pagrindo lubrikantai.

 

Tarpinis lubrikantas, kuris puikiai derina vandens ir silikoninio savybes yra šis gaminys. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite pajusti maksimalų malonumą, kuris tęstųsi kuo ilgiau. Gausite daugiau drėgmės, tačiau lygiai taip pat galėsite naudotis su sargiais. Taigi, tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad prezervatyvai suteiktų kuo daugiau malonumo ir tuo pačiu leistų apsisaugoti. O šis derinys yra puikus.

 

  • Silikono pagrindo lubrikantai.

 

Šio tipo lubrikantai yra labai lengvi ir labai patogiai įsigeria į odą. Daugelis džiaugiasi, kad jie padeda patirti labai daug malonumų ir net sekso žaisliukai neleidžia mėgautis tais malonumais, kuriuos gali padėti patirti šis lubrikantas. Juolab, jie labai ilgai laikosi, tad juos galima naudot ir duše. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad seksas vandenyje padėtų patirti daugiau potyrių. Taip pat ilgai išsilaikantys silikoniniai lubrikantai puikai tinka ir analinio sekso metu. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad su jais nejuntama jokio diskomforto, o trintis yra labai maloni ir labai ilgai tęsiasi. Akivaizdu, kad geresnė alternatyvos rasti paprasčiausiai nepavyks.

 

  • Aliejaus pagrindo lubrikantai.

 

Galiausiai siūloma įsigyti ir aliejaus pagrindu kurtus lubrikantus, kurie labai dažnai pasirenkamas masturbacijos metu. Tiesa, aliejaus pagrindu kurtų lubrikantu jokiu būdu negalima naudoti kartu sus sargiais. Tiksliau – su lateksu, tad jeigu naudosite belateksius sargius – tokiu atveju galima. Tiesa, ne taip funkcionalu, kadangi nuo aliejaus sargis gali paprasčiausiai nusmukti. Žaidimams su apsaugos priemone geriausiai tinka silikoniniai sargiai. Taip pat aliejiniai irgi rekomenduojami analinio sekso metu. Jis maksimaliai pagerins slydimą ir leis patirti daugiau malonumo.

Lubrikantų galimybės

Pradėjus lyginti lubrikantus pamatysite, kad egzistuoja labai plati pasiūla. Natūralu, kad be patirties rasti tokius, kurie Jums labiausiai tinka – gali būti gana sunku. Tokiu atveju labiausiai rekomenduojame pirkti internetu, kadangi ten dirbantys konsultantai labai mielai jums atsakys į visus klausimus bei padės rasti tokius lubrikantus, kurie garantuos jums ir daugiau neatrastų potyrių. O kadangi susirašius internetu paprasčiausiai neteks palaikyti akių kontakto – lurbikanto pirkimas internetu įgauna dar daugiau neatrastų potyrių, kuriuos labai rekomenduojame.

O kokius lubrikantus rinktis, kad pojūčiai būtų kuo didesni?

  1. Lubrikantai gali turėti skonius. Rinkitės tokius, kurie labiausiai atitinka jūsų skonio receptorius. Dažniausiai siūlo tokie, kurie atskleidžia savo saldumą, tad yra puikus pasirinkimas norintiems patirti daugiau.
  2. Žinoma, taip pat galima rinktis ir pagal spalvą. Kol vieniems labiausiai patinka kad jie yra permatomi, tuo tarpu kiti susijaudina, kai pamato, kad lubrikantas dengia odą raudona spalva. Spalvinė gama šiuo metu yra labai plati, tad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.
  3. Reikia įvertinti ir kvapus, kurie padeda pajusti daugiau malonumo. Juk per uoslę mes galime patirti daugiau, o sekso metu labai svaru įjungti visus pojūčius, kad malonumas paprasčiausiai niekada nesibaigtų.
  4. Lubrikantas gali šildyti arba šaldyti. Tai puikus pasirinkimas tiek oralinio, tiek vaginalinio sekso metu. Kai kurie tokius daugiau potyrių suteikti galinčius lubrikantus dažnai renkasi menstruacijos metu. Nuostabu, kokius potyrius pavyksta pajusti.
  5. Labai mėgstami ir tokie lubrikantai, kurie prailgina malonumus. Paprasčiausiai jie sustabdo ejakuliaciją ir vyras kuo ilgesnį laiko tarpa nebaigia.

Siūlome nepamišti, kad rinkoje galite rasti sargius, kurie jau yra papildomai lubrikuoti. Tokiu atveju nebereikia pirkti jokių papildomų priemonių, kadangi pati apsauga ir taip padeda pajusti daugiau malonumo. Siūlome tai įvertinti ir rinktis atsakingai. Tik tokiu atveju lovos žaidimai bus saugūs ir labai malonūs. Būtent tokie, kokių labiausiai nori daugelis. Daugiau informacijos apie lubrikantus rasite https://prezervatyvai.com/101-lubrikantai

Komentarai išjungti.