Kaip sutaupoma naudojant mobilias drabužių kabyklas?

Kaip sutaupoma naudojant mobilias drabužių kabyklas?

mobili rūbinės drabužių kabykla

Pastaruoju metu interjero dizaine pradėti labai plačiai naudoti mobilūs baldai, suteikiantys erdvei lankstumo ir prisitaikantys prie visų įmanomų vartotojų praktinių poreikių. Tai – stumdomi, sulankstomi, į sienas ar kitas konstrukcijas integruojami baldai, taupantys vietą ir suteikiantys galimybę kardinaliai transformuoti patalpas.

Labiausiai tokio pobūdžio furnitūra pasitarnauja patalpose, kur kyla poreikis greitai ir be didelių žmogiškųjų išteklių modifikuoti erdvę, pritaikytą didelėms masėms, pavyzdžiui, kultūros namuose, pokylių, parodų, koncertų ir konferencijų salėse. Čia, nuolat keičiantis potencialiam lankytojų skaičiui, kinta ir reikalingų baldų kiekis bei išstatymo planas, vadinasi, kaskart, ruošiant patalpas, svarbu ne tik tai, jog tam tikras kiekis baldų turi būti pastatyti vis kitose vietose, bet ir tai, kur ir kokiomis sąlygomis laikomi atlikę baldai bei kokios yra jų panaudojimo galimybės.

Viena iš svarbiausių renginiams pritaikytų pagalbinių patalpų yra persirengimo kambariai. Šios erdvės dažniausiai apsiriboja paprastu išplanavimu ir maža baldų įvairove, mat svarbiausią vaidmenį jose atlieka paprasčiausios drabužių kabyklos. Pasirodo, jog šių gaminių pasirinkimas ilgainiui turi įtakos persirengimui skirtos patalpos lanksčiam pritaikymui kitiems poreikiams. Jei sumontuojamos stacionarios kabyklos, jas permontuoti užimtų labai daug laiko, todėl nebūtų prasmės galvoti apie patalpos funkcijos pakeitimą, kitaip tariant, pritaikymą kitoms reikmėms. Na, o pasirinkus mobilias drabužių kabyklas su tokia problema susidurti netektų, nes jas lengva dislokuoti ir visai nebūtina perrinkti iš naujo, kas taipogi sutrumpina produkto eksploatacijos trukmę. Mobili rūbinės drabužių kabykla – idealus sprendimas tokiose situacijose. Tokios mobilios, iš metalinių konstrukcijų pagamintos drabužių kabyklos yra puikiai pritaikomos bet kokiose persirengimui skirtose patalpose, o vietos taupymą padidina galimybė jas sunerti viena į kitą nenaudojimo atveju. Šio gaminio mobilumą užtikrina patvarūs guoliniai ratukai su stabdžiais, jį labai lengva perkelti iš vienos erdvės į kitą. Produktas nereikalauja daug laiko sumontavimui, o eksploatacijos metu jo nebereikia pakartotinai permontuoti. Kiekvienas segmentas yra 1700 mm ilgio ir talpina 30 vnt. kabliukų. Naudojami kabliukai – metaliniai, ne lieti, todėl gerokai ilgaamžiškesni. Gaminys specialiai pritaikytas atlaikyti didelį paltų svorį ir nesideformuoti veikiamas apkrovų.

Šis produktas pasižymi plačiomis pritaikymo ir naudojimo galimybėmis, todėl yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų variantų persirengimo patalpoms.

 

Komentarai išjungti.