Naujienos

Miškininkų krepšinio taurė įpusėjo

Trečiosios grupės taurės turnyre Prienuose su šeimininkais, Prienų miškų urėdija, susikovė Šakių, Dubravos eksperimentinės-mokomosios, Marijampolės, Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijų, Aleksandro Stulginskio universiteto ir Miškotvarkos instituto komandos.

Geriausios grupės komandos titulą iškovojo Šakių miškų urėdijos komanda, pogrupyje 20:9 sutriuškinusi Kazlų Rūdos mokomąją miškų urėdiją, o Aleksandro Stulginskio universiteto komandą pusfinalyje įveikusi santykiu 27:15.

Geriausiu turnyro tritaškininku tapo vadybininkas Rimvydas Šimaitis iš Šakių miškų urėdijos. Antrąją vietą iš taikliausiųjų užėmė Ežerėlio girininkijos girininkas Rimas Krasauskas iš Dubravos eksperimentinės - mokomosios miškų urėdijos. Šauniausi sirgaliai šiame turnyre buvo šeimininkai, Prienų miškų urėdijos fanų komanda.

Ateinantį šeštadienį, vasario 25 dieną, Anykščių sporto ir laisvalaikio centre įvyks paskutinysis taurės atrankinis turnyras. Čia dėl kelialapio į finalą kovo 11 dieną Prienuose susirungs Anykščių, Rokiškio, Panevėžio, Ukmergės, Švenčionėlių, Kėdainių ir Jonavos miškų urėdijos.