Naujienos

Taikliausi - girininkai

Burtai nulėmė, kad į antrosios grupės pirmąjį pogrupį pateko: Generalinės, Kaišiadorių, Varėnos, Valkininkų miškų urėdijos komandos. Į antrąjį pogrupį pateko Druskininkų, Vilniaus, Alytaus miškų urėdijos komandos.

Pirmojo pogrupio nugalėtojais tapo Varėnos miškų urėdijos komanda įveikusi Kaišiadorių miškų urėdijos komandą (16:1), Valkininkų miškų urėdijos komandą (15:9) ir Generalinės miškų urėdijos komandą (15:12). Generalinės miškų urėdijos komanda pogrupyje liko antra laimėjusi prieš Valkininkų miškų urėdijos komandą (16:10) ir Kaišiadorių miškų urėdijos komandą (18:9).

Antrojo pogrupio nugalėtojais tapo Alytaus miškų urėdijos komanda įveikusi Druskininkų miškų urėdijos komandą (23:13) ir Vilniaus miškų urėdijos komandą (23:12). Druskininkų miškų urėdijos komanda pogrupyje liko antra laimėjusi prieš Vilniaus miškų urėdijos komandą (13:8).

Pirmojoje pusfinalio poroje susitiko pirmojo pogrupio nugalėtoja Varėnos miškų urėdijos komanda su antrojo pogrupio antros vietos laimėtoja Druskininkų miškų urėdijos komanda. Po sudėtingos kovos į finalą pateko Varėnos miškų urėdijos komanda (16:13).

Antrojoje pusfinalio poroje susitiko antrojo pogrupio nugalėtoja Alytaus miškų urėdijos komanda su pirmojo pogrupio antros vietos laimėtoja Generalinės miškų urėdijos komanda. Po atkaklios kovos į finalą pateko Generalinės miškų urėdijos komanda (12:7).

Finale Varėnos miškų urėdijos komanda antrą sykį įveikusi Generalinės miškų urėdijos komandą (13:9) tapo antrosios grupės nugalėtoja.

Nors Druskininkų miškų urėdijos krepšininkai pusfinalyje pralaimėjo ir nepateko į finalą, jų fanai be konkurencijos pelnė originaliausiųjų vardą turnyre.

Geriausiai tritaškius sumėtė Glūko girininkijos girininkas Petras Balukonis iš Varėnos miškų urėdijos. Antrąją vietą šioje rungtyje užėmė Kalvelių girininko pavaduotojas Almantas Pašukonis iš Vilniaus miškų urėdijos.

Ateinantį šeštadienį, vasario 18 dieną, įvyks trečiosios grupės taurės turnyras. Prienuose laukia įtempta kova, nes su šeimininkais, Prienų miškų urėdija, susikaus Šakių, Dubravos eksperimentinės-mokomosios, Marijampolės, Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijų, Aleksandro Stulginskio universiteto ir Miškotvarkos instituto komandos.

Daugiau informacijos apie krepšinio turnyrą rasite čia .