Naujienos


Startuoja ilgai laukta miškininkų krepšinio taurė!

Rytoj Telšių sporto rekreacijos centre krepšinio aikštelėje susigrums Telšių, Kretingos, Rietavo, Šilutės, Tauragės, Kuršėnų ir Šiaulių miškų urėdijų komandos.

Generalinės miškų urėdijos komanda, kurioje žaidžia ir generalinis miškų urėdas dr. Rimantas Prūsaitis, su varžovais krepšinio aikštelėje - Druskininkų, Vilniaus, Kaišiadorių, Valkininkų, Varėnos, ir Alytaus miškų urėdijų komandomis- žais kitą šeštadienį, vasario 11 dieną, Druskininkuose. Kiti du turnyrai numatyti vasario 18 dieną Prienuose ir 25 dieną Anykščiuose, o Generalinės miškų urėdijos taurė bus lošiama finaliniame turnyre kovo 11 dieną Prienų kultūros ir sporto centre.

Turnyrą organizuoja Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos ir VšĮ „Muzikos fiesta", dalyvauja - valstybės įmonės miškų urėdijos, VĮ Miškotvarkos institutas, Aleksandro Stulginskio universitetas ir Generalinė miškų urėdija. Susipažinti su turnyro tvarkaraščiu, žaidynių nuostatais ir įvertinti varžovus galite svetainėje www.miskininkas.eu .

Sportas ne tik ugdo fizinę valią, bet ir suteikia mums patriotiškumo. Miškininkai, atsakingi už didžiulį šalies turtą, visuomet buvo visuomenę jungiančioji grandis, o krepšinis - antroji šalies religija, tad generalinis miškų urėdas dr. Rimantas Prūsaitis viliasi, jog šis krepšinio turnyras pašalins miškininkų bendruomenėje atsiradusius piktumus.

Susitikime krepšinio aikštelėje, susikurkime sau šventę - pasimėgaukime sporto reginiu, krepšinio aistra, pasisemkime sveikatos ir stiprybės. Svarbiausia, kad šis turnyras nebūtų paskutinis.

Generalinės miškų urėdijos informacija

 
 
2017 02 03


Valstybės įmonė
Telšių miškų urėdija

Įmonės kodas: 180715277
PVM kodas: LT807152716
Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės Registro centro Telšių filiale

Miškininkų g, 4;
Berkinėnų k., Ryškėnų sen.,
LT-87151 Telšių raj.;
Telefonas: 8-444-70544;
El. paštas:  info@telsiuuredija.lt