Naujienos


EBPO atstovams pristatyti planai konsoliduoti valstybinių miškų ūkio valdymą

Šiandien aplinkos ministras Kęstutis Navickas susitiko su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) misijos, skirtos aptarti rekomendacijų dėl valstybės valdomų įmonių įgyvendinimą, ekspertais. Susitikime aplinkos ministras pristatė planuojamą valstybinio miškų ūkio konsolidavimo į vieną valstybinių miškų valdymo įmonę projektą.

Svarbiausi numatomos pertvarkos etapai - 42 valstybės įmonių miškų urėdijų ir VĮ „Valstybinis miškotvarkos institutas" sujungimas į vieną valstybinių miškų valdymo įmonę, nepriklausomos valdybos šioje įmonėje suformavimas, Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos likvidavimas.

EBPO ekspertus aplinkos ministras informavo, kad praėjusią savaitę buvo paskelbta valstybinio miškų ūkio pertvarkos vizija ir pradėtos konsultacijos su numatytomis pertvarkyti įmonėmis ir įstaigomis, darbuotojų profesinių sąjungų atstovais, kitais socialiniais partneriais ir visuomene. Susitikime taip pat aptarti konsolidavimo projekto įgyvendinimo terminai ir su juo susijusių darbų planas. Įgyvendinus valstybinio miškų ūkio pertvarką, bus užtikrintas valstybinio miškų ūkio sektoriaus valdymo skaidrumas, ilgalaikis ekonominis stabilumas ir gyvybingumas.

Sausio 18-19 dienomis Lietuvoje vyksta EBPO atstovų misija. Misijos tikslas - išsamiai susipažinti su Lietuvos pažanga įgyvendinant EBPO rekomendacijas, susijusias su valstybės valdomų įmonių valdymo tobulinimu. Lietuva, siekdama narystės EBPO, įsipareigojusi iki 2018 m. I ketv. pabaigos optimizuoti valstybės įmonių miškų urėdijų veiklą ir valdymą.

 

Komunikacijos skyrius

 
 
2017 01 18


Valstybės įmonė
Telšių miškų urėdija

Įmonės kodas: 180715277
PVM kodas: LT807152716
Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės Registro centro Telšių filiale

Miškininkų g, 4;
Berkinėnų k., Ryškėnų sen.,
LT-87151 Telšių raj.;
Telefonas: 8-444-70544;
El. paštas:  info@telsiuuredija.lt