Naujienos


Būsimos reformos aptartos su profesinių sąjungų atstovais

Šiandien aplinkos ministras Kęstutis Navickas susitiko su Lietuvos miškų ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų konfederacijos pirmininke Inga Ruginiene. Šis susitikimas buvo skirtas plačiau aptarti planuojamą valstybinių miškų ūkio valdymo reformą ir jos tikslus.

„Ši reforma skirta ne vadovų interesams apginti, o padėti mažiausiai uždirbantiems miškininkystės specialistams. Reforma siekiama ne tik skaidrumo ir efektyvumo, bet ir prisidėti prie regionų plėtros ir socialinės atskirties mažinimo", - sakė K. Navickas.

Ministras taip pat pažadėjo, kad vykdant pertvarkas bus bendradarbiaujama su profesinėmis sąjungomis, keičiamasi naudinga informacija, vyks viešos konsultacijos. Aplinkos ministerijos iniciatyvai reformuoti dabartinį miškininkystės sektorių profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė pritarė.

Miškų ūkio reforma siekiama mažinti išplėstą administracinį aparatą, sujungti atskirus juridinius vienetus, kad nebūtų dubliuojamų bendrųjų administracinių funkcijų, tiesiogiai miškuose dirbančių specialistų skaičius iš esmės nebūtų mažinamas, o iš sutaupytų lėšų būtų galima padidinti darbuotojų atlyginimus.

 

Komunikacijos skyrius

 
 
2017 01 13


Valstybės įmonė
Telšių miškų urėdija

Įmonės kodas: 180715277
PVM kodas: LT807152716
Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės Registro centro Telšių filiale

Miškininkų g, 4;
Berkinėnų k., Ryškėnų sen.,
LT-87151 Telšių raj.;
Telefonas: 8-444-70544;
El. paštas:  info@telsiuuredija.lt