Baldų tvirtinimo detalės – svarbi renkantis naujus baldus

Baldų tvirtinimo detalės – svarbi renkantis naujus baldus

baldu tvirtinomo detales

Dažnas renkasi baldus pagal jų išvaizdą ir stilių. Dažniausiai vartydami baldų gamintojų katalogus pirmiausia žiūrime į bendrą vaizdą. Kartais renkantis net minkštus baldus medžiagos kokybę ir atsparumą paliekame antroje vietoje, jeigu baldai traukia akį ir mums labai patinka. O ką jau kalbėti apie tai, kaip mažai žmonių paklausia pardavėjų, kokios baldų tvirtinimo detalės naudotos jų gamyboje. O paklausti reikėtų dažniau. Dalijamės keliais patarimais, kaip galite pasirinkti kokybiškus baldus, atkreipdami dėmesį į jų furnitūrą.

Kada svarbi furnitūra?

Kartais žmonės, rinkdamiesi baldus, nepagalvoja, kad reikėtų įvertinti ne tik medžiagas, iš kurių baldai pagaminti, bet ir sprendimus, kuriais baldai buvo sutvirtinti. Dalis klientų mano, kad furnitūra yra svarbi tik renkantis virtuvės baldus, kur yra daugybė judėjimo mechanizmų ir kur reikia įrengti daug stalčių bei rankenėlių.

Tačiau iš tiesų furnitūra yra svarbi renkantis bet kokiai namų erdvei skirtus baldus. Netgi drabužių spinta su varstomomis durimis netarnaus taip, kaip turėtų, jeigu joje bus panaudoti nekokybiški furnitūros elementai. Tai nėra tik vyriai ar rankenėlės. Labai svarbu, kad baldas būtų surinktas ir jo gamyboje būtų naudojamos kokybiškos baldų tvirtinimo detalės.

Kodėl furnitūra tokia brangi?

Labai dažnai pasitaiko atvejų, kai furnitūra ir baldų tvirtinimo detalės sudaro didžiąją baldų kainą. Todėl pamatę itin pigių baldų pasiūlymus, geriau iš karto pasidomėkite, kokie tvirtinimo elementai naudoti jiems gaminant. Užsakant baldus pagal individualų projektą, galima patiems ieškoti kokybiško furnitūros gamintojo. Pavyzdžiui, „Joldija savo kataloguose siūlo labai platų kokybiškų tvirtinimo elementų pasirinkimą. Priklausomai nuo to, kokią furnitūrą pasirinksite, priklausys galutinė baldų kaina. Kokybiškos nerūdijančio plieno detalės dažnai kainuoja brangiau. Jas rinkai tiekia patikrinti gamintojai. O tai yra garantija, kad užsakomos prekės bus kokybiškos.

Jeigu ieškote kokybiškų furnitūros elementų, tačiau nežinote, nuo ko pradėti, nesikuklinkite pasikonsultuoti su specialistais. Jie padės geriau suprasti, kokiais kriterijais vadovautis, renkantis tvirtinimo elementus baldams. Sužinosite, kokie furnitūros sprendimai yra populiariausi šiuo metu. Konsultantas patars, kokius sprendimus geriausiai priimti įgyvendinant Jūsų projektą. Pastaruoju metu baldų tvirtinimo detalės, judėjimo elementai ir sistemos kasmet keičiasi ir siūlo vis naujus sprendinius. Tuo besidomintys specialistai gali apie tai papasakoti plačiau.

Komentarai išjungti.