Ar pigūs laikrodžiai veikia taip, kaip turėtų?

Ar pigūs laikrodžiai veikia taip, kaip turėtų?

laikrodžiai

Pigu ir gerai – įmanoma ar nelabai? Priklausomai nuo to, ką laikote pigia preke. Labai įdomi tema yra pigūs laikrodžiai. Ir apskritai laikrodžių temoje nestokojama intrigos.

Iš karto derėtų pasakyti, kad patys pigiausi laikrodžiai ne visada atitinka aukštus kokybės kriterijus. Praeina nedaug laiko, o kažkas jau nebeveikia, laikrodis greitai dėvisi. Tiesa, pigiausi gaminiai paprastai nepasižymi papildomomis funkcijomis, tad mūsų teiginys, jog „kažkas neveikia“ gali reikšti, kad neveikia niekas.

Bet neskubėkite. Ne kiekvienas pigus laikrodis yra blogas. O kai kurie netgi stebina kokybiškumu bei ilgaamžiškumu. O ir dizaino variacijų aptinkama nemažai.

Pigus produktas – įspūdingas dizainas

Žinokite, kad maža kaina neprivalo reikšti blogo dizaino. Netgi atvirkščiai. Kai kada nebrangių laikrodžių korpusai, ciferblatai atrodo tiesiog įspūdingai. Tačiau dažnokai tie išoriniai elementai būna tik dekoratyviniai. Jei tikitės, kad įvairiausios rodyklės ir skaičiukai atliks savo funkcijas, greičiausiai teks nusivilti. Bet jeigu svarbiausia dekoratyvumas, tuomet jūsų norai bus patenkinti.

Pigūs laikrodžiai, nors ir kainuoja mažai, visgi gali būti stilingi. O kalbant apie pripažintų gamintojų produkciją nepamaišo ir viena kita pagyra – produktai sukurti solidžiai.

Tas pats modelis – skirtingas praktiškumas

Kaip rašyta pradžioje, pigumas priklauso nuo to, kokio atskaitos taško laikomasi. Jeigu turime galvoje trisdešimties eurų vertės pirkinį, tuomet tikėtina, kad jis puikiai atliks savo funkcijas metų metus, pakaks pakeisti elementą. Aišku, nesunku suprasti, jog ir to paties modelio laikrodžiai gali veikti nevienodai. Kitaip tariant, vienas laikrodis kelerius metus nepriekaištingai rodo laiką, o kitas jau po pusmečio nešamas meistrui.

Būtina užsiminti, kad daug ką lemia segėjimo įpročiai. Pavyzdžiui, jei pasipuošiate aksesuaru porą kartų per mėnesį, tai jis tikriausiai džiugins jus ilgus metus. Bet visai kas kita, jeigu esate statybininkas ir kasdien laikrodis patiria įvairių nubrozdinimų, yra naudojamas veikiau kaip praktinis daiktas, o ne aksesuaras.

Šiaip ar taip, jeigu klausiate, ar įmanoma rasti ir nebrangų, ir gerą laikrodį, atsakymas būtų labiau teigiamas nei neigiamas. Pasitaiko ir tokių atvejų: svarstoma apie vieną laikrodį, bet susipažinus su kainomis įsigyjama pora ar trejetas.

Tad ar pigūs laikrodžiai veikia taip, kaip turėtų? Neabsoliutinsime, bet variantas, kai nebrangu yra kokybiška, anaiptol ne pramanytas, o realus. Aišku, nereikėtų tikėtis, kad dekoratyviniai išorės elementai bus funkcionalūs, užtat pagrindinė funkcija – laiko rodymas – turėtų veikti tinkamai.

 

Komentarai išjungti.