Ar patogumas yra svarbiausias kelionių privalumas?

Ar patogumas yra svarbiausias kelionių privalumas?

kelionės

Lietuviai keliauja. Renkasi Palangą, Šventąją, Turkiją, Egiptą… Nuvykti į Palangą nėra tas pat kaip skrydis į Turkiją, bet ir vienas, ir kitas pasirinkimas gali suteikti laimės. Jei renkatės tolimesnę kryptį, rekomenduojame pasidomėti kelionių organizatoriaus KidyTour.lt poilsio pasiūlymais.

Skirtingi norai

Kelionių organizatorių darbas gali pasirodyti sudėtingas ir kartu įdomus. Reikia suderinti daugybę įvairių dalykų. Tikslas vienas – kad klientai keliautų kuo patogiau, kad nereikėtų veltis į kažin kokius kompromisus. Iš to aiškėja, jog patogumas – svarbiausias kelionių privalumas. Tačiau iš karto reikia paminėti: taip yra ne visada. Vienam žmogui norisi kuo komfortiškesnio viešbučio, o kitas išsiruošia į žygį negalvodamas apie ištaigingumą. Dar konkrečiau: žygius į gamtą mėgstančiam asmeniui nei kiek neįdomu, ką žada penkių žvaigždučių viešbutis. O svajojantiems apie jaukų ir ramų poilsį nei kiek neimponuoja vaikščiojimai pelkėtomis vietovėmis ar ekstremalios vandens pramogos.

Skirtingi norai – šitoks apibūdinimas kelionių srityje labai tikslus, mat vienas klientas nori vienų patogumų, o kitas – kitų. Trečias klientas išvis nurodo, jog patogumas nei kiek nerūpi.

Nevienodi norai – tai ir skirtingos šalys, ir piniginiai kontrastai. Nuostabi žinia ketinantiems keliauti – paskutinės minutės pasiūlymai. Jeigu iki šiol kelionės asocijavosi su milžiniškomis išlaidomis, vertėtų požiūrį pakeisti. Paskutinės minutės pasiūlymų esmė nėra sumenkinti komfortą ar atsisakyti aktualių paslaugų. Toli gražu! Radus kelionės variantą tereikia kiek greičiau apgalvoti, ar jis atitiktų lūkesčius. Jei taip – pirmyn.

Beje, paskutinės minutės kelionės neretai tapatinamos su kompromisais. Tačiau laikas bėga, kelionių rinka nėra kamuojama sąstingio. Todėl ir kompromisų gerokai mažiau, nei tikimasi. O ypač akcentuotina priimtina kaina. Viskas „į vienus vartus“? Ne. Kai kuriems žmonėms aktualu suplanuoti skrydį prieš kelis mėnesius, todėl būtų pernelyg drąsu teigti, jog šios rūšies tinka kiekvienam.

Etapai

Kelionių temoje nesvetimi tam tikri etapai: planavimas, pasiruošimas, važiavimas / skrydis, atsidūrimas numatytoje vietoje. Pabrėžtina, kad žmogus gali būti reiklus vienam etapui, o į kitą kone numoti ranka. Tarkim, nekeliama aukštų kriterijų, ar į oro uostą vežantis taksi automobilis komfortiškas, bet skrendama tik pirmąja klase. Pasitaiko ir taip: neteikiama reikšmės, ar keliauti patogu, bet tikimasi kuo prabangesnio viešbučio.

Etapai suvokiami įvairiai. Daug ką lemia ir gyvenimo tarpsnis. Taip pat metų laikas. Apskritai koks šimtas mažesnių ir didesnių aspektų turi įtakos. Tačiau, nepriklausomai nuo konkrečių norų bei gyvenimo etapo, šiuolaikinė pasiūla stebina ir yra orientuota į skirtingiausius žmones, į visokiausius pageidavimus.

Tai kaipgi?

 

 

Nesvarbu, ar labiausiai vertinate komfortą, ar pirmiausia kreipiate dėmesį į kitus dalykus, KidyTour.lt puslapyje nestinga šaunių variantų atostogoms. Grįžtant prie klausimo, užduoto pradžioje: ar patogumas – svarbiausia? Pateikite bičiuliams ar kolegoms apklausą ir paaiškės, jog vieniems tai tikrai svarbu, o kitiems – ne.

 

 

Komentarai išjungti.